„ a może ścieżką twojego życia jest podróż. Może należysz do ludzi, którzy powinni szukać, wciąż odkrywać zamiast koncentrować się na jednym z góry wyznaczonym kierunku. Może nigdy nie ujrzysz na horyzoncie latarni a każdy dzień będzie nowym wyzwaniem. Nowym celem, po którym pojawi się następny, następny i następny…”

Te słowa usłyszałem na pięknej plaży na końcu świata. Powiedział je człowiek, który odnalazł równowagę w życiu. Swoje miejsce na ziemi. Siedząc i patrząc w morze słuchał jak próbuję odpowiedzieć sobie na pytanie, co dalej. Gdzie jest moja przystań. Czy znajdę w życiu cel i będę wiedział co tak naprawdę powinienem robić. I kiedy tak zanurzałem się coraz bardziej w kompletnym braku kierunku, on w trzech prostych zadaniach wytłumaczył mi to czego szukałem od lat.

Nazywam się Olaf Jarzemski. Moim celem jest droga, ciągła droga przed siebie…

Informacja prawna

Redakcja bloga onapisze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Zachowujemy również prawo do usunięcia komentarza w zakresie jego niezgodności z obowiązującymi przepisami prawa lub też w związku z zamieszczeniem treści naruszających normy obyczajowe, wzywających do nienawiści rasowej, etnicznej, wyznaniowej, propagujących przemoc czy naruszających zasady współżycia społecznego.